Rezervovat schůzku

Rezervujte si schůzku na prodejně

img
Jemný dotek kůže...
img
Postele, kterým neodoláte..
img
Sedačky nejen pro mladé..

Jak si ustelete tak si lehnete

Od pradávna platí, že kdo se chce dobře vyspat, musí mít pořádnou postel a do ní samozřejmě taky pořádný rošt a pořádnou matraci.

Pokud se ráno nechcete budit celí rozlámaní, dejte na naše rady a pořiďte si postel z masivu. Nejen proto, že dřevo je přírodním materiálem a je tudíž zdravotně nezávadné, ale zejména proto, že dřevěné postele mají robustní konstrukci a vydrží sloužit řadu let bez známek jakéhokoli poškození.

„Mezi nejžádanější patří celomasivní postele dubové nebo bukové. Dřevo má svůj nezaměnitelný design a proto vypadá dobře v každé ložnici.“ uvádí Vladimír Kubeš, majitel společnosti, která již několik desítek let vyrábí a dodává kvalitní nábytek značky MONTERO nejen pro český, ale i pro světový trh. V nabídce této firmy najdete přes 300 druhů postelí a více než 40 druhů kvalitních zdravotních matrací.

Estetický vzhled postele záleží pouze na vašem vkusu. Můžete zvolit postel s hlavovým či nožním čelem v provedení, které se líbí právě vám a které vám bude vyhovovat. Vaše postel může být na nožičkách, aby se dobře udržoval pořádek, nebo s bočnicemi prodlouženými až k zemi, které zase dobře schovají úložné prostory. Při výběru postele je důležitý správně zvolený rozměr, který by měl odpovídat vaší tělesné konstituci. Nejprodávanějšími rozměry postelí jsou dnes dvojlůžka 180 x 200 cm a 160 x 200 cm. U postelí pro jednu osobu pak jednolůžko 90 x 200 cm a 80 x 200 cm.

Důležitým estetickým prvkem je barevné provedení. V dnešní době můžete volit z celé řady odstínů od bílé, kde je vidět textura dřeva, přes celou škálu dezénu dřeva až po tmavé odstíny. Pro moření a lakování dřeva se používají ekologické, vodou ředitelné přípravky, které vyhovují těm nejpřísnějším zdravotnickým normám.

Když matrace přináší požitek

Od Vladimíra Kubeše jsme si nechali doporučit, jaký typ matrací je ten nejvýhodnější. „Každý člověk by měl kromě zdravotního hlediska upřednostnit také svoje subjektivní pocity. Já osobně bych doporučil matrace z viskoelastických paměťových pěn, které pomáhají tělu vyrovnávat tlak a tak vytvořit takzvaný stav beztíže, který dociluje maximální stability lidského těla ve všech režimech spánku. Naše firma dodává tyto matrace pod značkou LEVITACY nebo LEVITACY LUX a LUXUSNÍCH ZDRAVOTNÍCH MATRACÍ,“ konstatuje Kubeš. Potah matrace, který se dá prát je dnes už standardem. Jakýkoliv potah matrace může být opatřen tzv. 3D ventilační mřížkou, která zajistí ideální odvod absorbovaných vodních par z jádra matrace.


 

Pokud chcete vidět postele a matrace značky MONTERO zblízka a v klidu si je prohlédnout do nejmenších podrobností, podívejte se na videoprezentace masivních postelí na webových stránkách www.montero.cz, nebo navštivte firemní prodejny v Praze - Čestlicích nebo v Krucemburku.

Také služby firmy MONTERO dosahují té nejvyšší úrovně. S výběrem nábytku i matrací vám ochotně poradí odborně vyškolený personál a vybrané zboží si můžete na prodejně před nákupem dokonce vyzkoušet. Nebudete-li si jisti, jak bude postel ve vaší ložnici vypadat a jestli se vám tam vůbec vejde, firemní architekt pro vás vypracuje 3D návrh v několika variantních řešeních abyste se mohli lépe rozhodnout. Pokud se rozhodnete pro nákup, firemní pracovníci vám vybrané zboží doručí přímo do vašeho bytu a odborně ho smontují. Budete-li mít zájem, kromě obalového materiálu zlikvidují i vaši starou matraci. A to vše úplně zdarma.

zdroj: tn.cz

Přímo od výrobce


Nábytek na míru Virtuální prohlídka - sedací soupravy Virtuální prohlídka - postele