šatní skříně, skříňový úložný systém

 

 
doprava zdarma
 
flash
 
facebook Montero
 
facebook Montero
 
nezavazna poptavka Montero
 
tisteny katalog Montero
 
video postele
 
video sedačky
 
napsali onás
 
FAQ - nejčastější dotazy
SKŘÍŇOVÝ A ÚLOŽNÝ SYSTÉM
SKŘÍŇOVÝ A ÚLOŽNÝ SYSTÉM - všechna fakta SKŘÍŇOVÝ A ÚLOŽNÝ SYSTÉM - e-shop SKŘÍŇOVÝ A ÚLOŽNÝ SYSTÉM - e-katalog

 • 95% zboží skladem
 • vyrábíme z kvalitních eko-materiálů
 • vyrábíme nábytek pevné konstrukce
 • poskytujeme super full servis

 • více jak 65 let tradice výroby
 • výroba se 150 kvalifikovanými pracovníky
 • 3D grafické návrhy z typového nábytku MONTERO – ZDARMA
 • služba firemního architekta
 • doprava po celé ČR a SR ZDARMA
 • montáž nábytku
 • vynošení nábytku
 • likvidace obalů
 • více informací na FULL SERVIS MONTERO
 • jako výrobce jsme vždy s Vámi radou, pomocí či záručním nebo pozáručním servisem

 • infolinka +420 777 745 211
 • e-mail: obchod@intermont-nabytek.cz

 • vaše spokojenost = náš cíl
 • nábytek přímo od výrobce

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

 
Součástí vybavení většiny místností jsou šatní skříně. Vždy vybírejte skříň podle toho do jaké místnosti v bytě je určena a co v ní plánujete ukládat. Důležitými kritérii pro výběr jsou: hloubka, výška, šířka, materiál a vnitřní uspořádání.

Skříně rozdělujeme na šatní (obsahují šatní tyč pro věšení oblečení na ramínka) a policové (ta se skládá z polic, které lze nastavit v libovolných rozestupech). Nejoblíbenější jsou ale skříně kombinované (pološatní), ty nabízí uživateli obě varianty. Někdo raději věší oblečení na ramínka, někdo preferuje přehledné uspořádání v jednotlivých policích.

Značkový český nábytek MONTERO nabízí šatní skříně Universal. Výhodou tohoto úložného šatního systému je široká variabilita, která poskytuje v podstatě nekonečné množství kombinací. V případě vašeho zájmu se neváhejte obrátit na naše pracovníky, zdarma vám připraví 3D grafické návrhy včetně cenových nabídek.


ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

VÝHODY skříňového úložného systému:
- široká variabilita a nekonečné množství kombinací
- možnost „osazení“ dveří a krycích boků skříně 30 druhy desénů
- všechny skříně mají výškově stavitelné zapuštěné nožičky možnost volby úchytek (vzorník MONTERO)
- rohová pološatní skříň
- součástí systému jsou také praktické výklopné úložné prostory do postelí s možností otevírání ve dvou směrech

DESÉN skříňového úložného systému:
základní materiál (korpus) - jemně vanilkový desén
pohledové části tzn. dveře - 30 druhů dezénu dřevin

MATERIÁL skříňového úložného systému:
základním materiálem je kvalitní eko dřevotřísková deska laminovaná (českého původu) tloušťky 18mm s vysoce odolnými ABS hranami. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda skříní a dna zásuvek jsou ze sololaku. Ložná plocha odvětraných výklopných prostor pro lůžka je vyztužena překližkovými žebry.

DODÁVÁ SE V DEMONTOVANÉM STAVU ( montáž si lze objednat za příplatek)

LZE KOMBINOVAT:
se všemi nábytkovými řadami českého značkového nábytku MONTERO

VHODNÝ PRO VYBAVENÍ:
- ložnic
- dětských a studentských pokojů
- šaten, chodeb

PŘEHLED MATERIÁLŮ A DESÉNŮ:
Skříně z eko dřevotřískové desky laminované s odolnými ABS hranami
Nábytkové řady vyráběné z kvalitní eko dřevotřískové desky laminované s odolnými ABS hranami
- BOLZANO v desénu BUK, OLŠE, BŘÍZA
- DONALD v desénu BUK, JAVOR
- MIKI v desénu OLŠE, OLŠE V KOMBINACI S VANILKOU
- FERDA v desénu BŘÍZA
- PETR, PETRA v desénu BŘÍZA v kombinaci s modrou nebo oranžovou ABS hranou

Skříně z přírodní dýhou dýhované eko dřevotřískové desky
Nábytkové řady vyráběné z přírodní dýhou dýhované eko dřevotřískové desky
- PEDRO v desénu SMRK
- NOVÝ KLASIK v desénu SMRK
- ALPIK v desénu SMRK
- PALERMO v desénu PAŘENÝ BUK
- PAŘÍŽ v desénu OŘECH V KOMBINACI S BÍLOU
- VERONA v desénu OLŠE, MACORE

Skříně z masivního smrku
Nábytková řada vyráběná z masivního smrku – KALIMERO

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL

ŠATNÍ SKŘÍNĚ UNIVERSAL


SKŘÍŇOVÝ A ÚLOŽNÝ SYSTÉM V BARVÁCH

Skříňový a úložný systém by měl vždy korespondovat svou barvou s okolním nábytkem, na rozdíl od předsíní a knihoven však může být barevně odlišný. V případě tohoto nábytku je možné i experimentovat a popustit uzdu své fantazii i v tom smyslu, že si výtvarně zdatný člen rodiny prostor kolem šatních skříni dotvoří sám svým vlastním výtvorem. Protože jsou šatní skříně a úložné systému svými rozměry rozsáhlé, bylo by u zvlášť umělecky zdatných jedinců pěkné si dozdobit i takovou šatní skříň. Co se týče barev, zejména vymalování okolních stěn, bude u šatních skříní a úložných prostorů vyrobených z třešně, břízy nebo javoru dobré doplnit barvou světle modrou nebo jantarovou, u šatních skříní a úložných prostorů z ořechu, buku a dubu doplnit světle zelenou nebo bílou.

Šatní skříně Bolzano v barvách

Tyto šatní skříně mají široké využití a zavděčí se širokému okruhu zájemců. Ve svém provedení v buku je pro něj nejvhodnější barva zelená, v provedení olše jantarová a v provedení břízy modrá nebo fialová. Nadčasový rámečkový design šatních skříní je předurčuje k širokému použití. Šatní skříně z programu Bolzano jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Donald v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory ve svém provedení v buku upřednostňují barevnou kombinaci olivovou se světle modrou a ve svém provedení v javoru pak béžovou a její kombinace s oranžovou. Velmi důležitá je i nabídka nástavců na šatní skříně včetně nástavce rohového čímž lze vytvořit rovné a rohové šatní skříně s nástavci, které lze označit jako i vestavné šatní skříně. Šatní skříně z programu Donald jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Miki v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory uvítají všichni ti, kdo si dokážou své prostředí zpestřit drobnými doplňky, zejména své vlastní tvůrčí aktivity. Tento systém umožňuje i velmi odvážné barevné kombinace a pestrost. Vhodná může být i červená nebo lila a jejich kombinace s bílou nebo žlutou. Nabídku šatních skříní dvoudveřových, třídvéřových a rohových doplňuje nabídka nástavců na šatní skříně ve stejném rozsahu. Šatní skříně z programu Miki jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Ferda v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory snesou veškerou škálu barevných odstínů a vzájemných kombinací. Provedení tohoto systému v bříze dává velký prostor naší fantazii a umožňuje se zcela podřídit momentální náladě a chuti barvy často obměňovat. Velmi hezká je kombinace borůvkové s vanilkovou nebo starorůžové s vínovou. Šatní skříně z programu Ferda jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Petr a Petra v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory se zavděčí většině i velmi náročných. Barevné verze, které by měly tento systém doplňovat, jsou značné. Zvlášť pěkná je kombinace tmavě modré s jantarovou nebo sytě fialové se starorůžovou. Pro decentněji založené lidi pak je dobrá volba tmavě šedé se světle modrou. Uplatnění šatních skříní z programu Petr a Petra je především v dětských a studentských pokojích.

Šatní skříně Pedro v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory potěší zejména lidi milující historii, libující si ve starožitnostech a obecně duše spíše konzervativní. Vhodnou barevnou kombinací pro tento systém bude světle hnědá a se světle zelenou, také oranžová v kombinaci s tmavě hnědou nebo čistě bílá. Nespornou výhodou těchto šatních skříní je nabídka nástavců ke každé šatní skříni. Šatní skříně z programu Pedro jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Nový klasik v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory budou vyhovovat všude tam, kde je třeba cítit teplo domova, lásku a harmonii mezilidských vztahů. Tento systém je náročný na detaily, které by měly vzbuzovat pohodu. Proto také barvy musí být spíše jemné. Zvlášť vhodná je světle zelená nebo čistě bílá. Uplatnění šatních skříní z programu Nový klasik je především v dětských a studentských pokojích. Šatní skříně z programu Nový klasik jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Alpik v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory budou vždy budit dojem příjemného pobytu na horách, a proto jej také uvítají zejména lidé aktivní, sportovně založení, ti, co rádi cestují a milují vzrušení. Celý tento systém vzbuzuje příjemný pocit pozitivních změn, které na nás jistě čekají. Ladí nás optimisticky, proto je také pro něj nejvhodnější barvou zelená a její kombinace. Šatní skříně z programu Alpik jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Palermo v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory budou vyhovovat především těm, kdo milují řád, potřebují mít ve všem jasno a pořádek a hlavně přehled. Tento systém vzbuzuje pocit jistoty a velké trvanlivosti, proto také barvy, které by jej měly provázet, jsou především světle hnědá s béžovou, oranžová s tmavě hnědou nebo čistě bílá. Šatní skříně z programu Palermo jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Paříž v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory udělají radost každé romantické nebo umělecky založené duši, která má ráda věci spíše nevšední, jde s dobou, miluje módu a vše nové. Také barevné kombinace mohou být nevšední. Tato sestava vyžaduje odvahu, barvy pastelové, veselé. Vhodné je zařadit lososovou, jantarovou a smaragdově zelenou. Šatní skříně z programu Paříž jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Verona v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory udělají radost každé duši, která touží po pořádku, má toho doma hodně, a potřebuje prostor a systém. Této sestavě vyhovují barvy spíše jemné, zklidňující. Ideální kombinací bude světle modrá s bílou nebo také zelená se světle hnědou. Šatní skříně z programu Verona jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.

Šatní skříně Kalimero v barvách

Tyto šatní skříně a úložné prostory dávají pocit jistoty a nezničitelnosti. Proto budou dobrou sestavou pro všechny ty, kdo potřebují pocit bezpečí a teplo domova. Výborně tento pocit podpoří barva světle hnědá nebo kombinace oranžové s tmavě hnědou. Dobrá bude také starorůžová. Nespornou výhodou těchto šatních skříní je nabídka nástavců ke každé šatní skříni. Šatní skříně z programu Kalimero jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů. Šatní skříně z programu Kalimero jsou určeny do ložnic, předsíní, dětských pokojů a studentských pokojů.


FULL  SERVIS  MONTERO :

3D grafické návrhy ZDARMA
rychlé dodání zboží, 95% SKLADEM
doprava ZDARMA
vynošení ZDARMA
montáž ZDARMA
likvidace obalů ZDARMA
likvidace staré matrace ZDARMA
likvidace staré sedací soupravy ZDARMA

logo Montero

KONTAKTY,  INFORMACE :

PRAHA PRŮHONICE - ČESTLICE
firemní prodejna
roh ulic Obchodní a V Oblouku 266, obchodní zóna Průhonice - Čestlice naproti Aquaparku
tel: +420 777 745 204
e-mail: pruhonice@intermont-nabytek.cz

VÝROBNÍ ZÁVOD KRUCEMBURK
firemní prodejna
Mikuláše Střely 191, 582 66 Krucemburk
tel.: +420 777 745 238
e-mail: navrhy@intermont-nabytek.cz