sedací soupravy, sedačky

 

 
sedací soupravy doprava zdarma
 
flash
 
facebook Montero
 
facebook Montero
 
nezavazna poptavka Montero
 
tisteny katalog Montero
 
video postele
 
video sedačky
 
napsali onás
 
FAQ - nejčastější dotazy
PŘEHLED - sedací soupravy
PŘEHLED - sedací soupravy - všechna fakta PŘEHLED - sedací soupravy - fotogalerie PŘEHLED - sedací soupravy - e-katalog

 • tradiční pevná konstrukce
 • široký výběr barevných odstínů přírodních kůží a potahových látek
 • polohovací podhlavníky a područky, "auto" podhlavníky
 • polohovací a posuvná opěradla
 • 5 let záruka na vybrané druhy potahových látek
 • jako výrobce jsme vždy s Vámi radou, pomocí, záručním nebo pozáručním servisem
 • stavebnicový systém umožňuje sestavení libovolného rozměru, tvaru a funkce
 • 2D grafické návrhy sedacích souprav podle vašich požadavků a představ - ZDARMA
 • doprava vlastními firemními vozy, vynošení a montáž sedací soupravy firemními montážníky včetně likvidace obalových materiálů - ZDARMA
 • likvidace staré sedací soupravy - ZDARMA
 • kvalitní sedací soupravy všech rozměrů
  - rohové sedací soupravy
  - rozkládací sedací soupravy
  - látkové sedací soupravy
  - kožené sedací soupravy
 • relaxační křesla a rohy sedacích souprav
 • nouzová lůžka, úložné prostory
 • křesla, taburety, pohovky
 • stavebnicový systém poskytuje velkou variabilitu

sedací soupravy - základní přehled

 
Sedací souprava patří v domácnostech mezi nepoužívanější kus nábytku. Zpravidla bývá dominantou obývacího pokoje, kde slouží k posezení s rodinou či k příjemně stráveným chvílím s přáteli. Sedačky jsou dnes často i součástí vybavení kanceláří a pracoven. Ať už ji umístíme do kteréhokoliv prostoru, musí nejen reprezentovat, ale především být pohodlná praktická a snadno se udržovat.

Kvalitní sedací souprava neznamená jen kvalitní kus nábytku, důležité jsou vždy služby spojené s výběrem i dodáním a zároveň záruční i pozáruční servis. Pokud má být radost z nové sedačky opravdová, musí vše proběhnout hladce. Proto nabízíme kompletní servis. Nebojte se už na začátku svého rozhodování se obrátit na odborníky. Naši firemní specialisté Vám ochotně a ZDARMA připraví několik variant 2D návrhů a zodpoví Vaše otázky. Díky stavebnicovému řešení, Vám můžeme nabídnout různé tvary a kombinace jednotlivých částí sedačky, takže na konci bude určitě výsledek, se kterým budete spokojeni. Naším cílem je Vám ušetřit co nejvíce času a starostí. Poskytujeme dopravu vlastními firemními vozy v rámci celé republiky ZDARMA. Automatickou součástí dodávky sedací soupravy je vynošení, montáž i likvidaci obalů firemními montážníky ZDARMA.


Stavebnicový systém sedacích souprav nabízí neomezené množství variant. Příklady 2D návrhů sedacích souprav:


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVYPokud se chcete podívat na sedačky zblízka, navštivte naše prodejny v Praze Průhonicích nebo v Krucemburku.
Už teď si ale můžete prohlédnout sedací soupravy z naší nabídky ze všech stran na stránce: videoprezentace sedacích souprav


JAK VYBRAT SEDACÍ SOUPRAVU?

Jak velká by měla sedací souprava být?

Při výběru velikosti sedací soupravy si nejdříve položte dvě otázky: K jakému účelu má sloužit resp. kolik lidí bude nejčastěji na sedačce sedět a do jak velké místnosti ji plánujete umístit?

Počet míst k sezení je primárním kritériem výběru. Mezi menší řešení patří tzv. dvojsedáky nebo trojsedáky. Ty lze vhodně rozšířit o křeslo nebo křesla ve stejném stylu, která zvětší počet míst k sezení. Pokud je Vaše rodina velká, máte často návštěvy a nebo prostě jen máte rádi pohodlí a hodně prostoru, pak zvolte raději sedačku rohovou nebo umístěte do prostoru více pohovek. Je důležité, abyste kolem sedací soupravy mohli volně procházet. Často se totiž stává, že lidé umístí do malé místnosti příliš velkou sedací soupravu, ta pak zabírá neúměrně velký prostor nebo ztěžuje volný pohyb po místnosti. V takovém případě může být praktické využití taburetů, ať už jako dalších míst k sezení nebo jen pro podložení nohou.

Pokud si myslíte, že prostor unese velkou sedačku, máte na výběr z klasických čtyř až pětisedáků, rohových sedacích souprav nebo sestav, které vzniknou kombinací jednotlivých dílů. Variant může být celá řada, proto doporučujeme obrátit se na odborníky a nechat si zpracovat ZDARMA návrh, který bude přesně ušitý na míru pro Vás.

Klasická nebo rohová? Jaké jsou výhody rohových sedaček?

Rohové sedací soupravy umožňují pohodlné sezení pro větší počet osob. Všichni na pohovce nesedí přímo vedle sebe, což je příjemné pro komunikaci. Některé sedací soupravy mají i relaxační rohy. Ty jsou velkou výhodou. Polštáře na sedací soupravě lze polohovat, upravit tak hloubku sedu a sklon opěradel, tím si vytvoříte ideální místo pro odpočinek.

Rohové sedačky můžou posloužit i jako pomyslný předěl místnosti, například pokud máte obývací pokoj spojený s jídelnou nebo kuchyní.

Rohové sedací soupravy jsou nabízeny v levé a pravé variantě. K rohovým sedacím soupravám řadíme i sedačky do tvaru písmene U.klasická nebo rohová SEDACÍ SOUPRAVA

klasická nebo rohová SEDACÍ SOUPRAVA

klasická nebo rohová SEDACÍ SOUPRAVAJak vysoká sedačka je ideální?

Na výšce sedáku závisí, jak se budete při sezení na sedačce cítit a zároveň jak se z ní bude vstávat.

Vyšší sedací soupravy jsou častěji využívání pro formální účely, kdy není vhodné se na sedačce "rozvalit". Zároveň jsou takové sedací soupravy oblíbeny i mezi starší generací, vyšší sedák umožní snadnější vstávání.

Pokud vybíráte sedací soupravu domů a jejím hlavním účelem bude pohodlné posezení se při sledování televize, čtení nebo relaxace, pak můžete zvolit nižší sedák. Ten dosahuje výšky pod úrovní kolen. Na takovém sedáku zapadnete hlouběji do čalounění, bude se vám na ní dobře odpočívat, ale počítejte s tím, že z takové sedací soupravy se bude o malinko hůř vstávat.

K nejpohodlnější patří tzv. válecí sedačky, bývají nízké a jejich sedací část je dostatečně hluboká.

Úložné prostory a rozkládání

Při výběru sedací soupravy jsme většinou ovlivněni vzhledem, ale určitě je důležité myslet i na praktické hledisko. Zejména pokud máme v bytě nedostatek úložných prostor, může sedačka posloužit jako další místo, kam uložit třeba deky, povlečení nebo jiné věci.

Častou funkcí, kterou zákazníci při nákupu zohledňují, je rozkládání. Snad každý někdy řeší otázku, kam uložit ke spaní návštěvu. Kvalitní rozkládací sedačky si nezadají s klasickým dvoulůžkem. A nemusí to být jen hosté, pro které využijete rozkládaní, pokud chcete sledovat televizi celá rodina a přesto pohodlně ležet, je rozkládací sedačka přesně to, co potřebujete.

Variant může být celá řada. Neváhejte se kdykoliv při výběru obrátit na naše firemní specialisty, kteří Vám rádi poradí a pomohou při výběru.úložné prostory - SEDACÍ SOUPRAVA

úložné prostory - SEDACÍ SOUPRAVA

úložné prostory - SEDACÍ SOUPRAVAJaké si zvolit potahy sedačky? Látka nebo kůže?

Existují dvě základní kategorie potahů: látkové a kožené. Životnost potahu udává parametr, který se nazývá odolnost proti oděru a je udáván v otáčkách. Tato hodnota udává stupeň odolnosti proti "ošoupání" látky. Otáčky v tomto případě znamenají počty otěrů zjištěné při testování v laboratorních podmínkách. Čím vyšší číslo, tím samozřejmě lépe. Některé látky bez problémů zvládnou dvě stě padesát tisíc otáček. Pro představu – laminátové podlahy se prodávají od třiceti dvou tisíc otáček. Určitě tedy dejte nejen na vzhled potahu, ale i na kvalitu.

Látkové sedací soupravy více vyhovují lidem, kteří jsou silně smyslově založeni, rádi se k někomu přitulí a mají rádi rodinnou, klidnou pohodu. Kožené sedací soupravy ocení ti, kteří si potrpí na luxusní vzhled. Pokud plánujete rodinu, nebo máte v bytě domácí zvířátka, doporučujeme koženou sedací soupravu. Případná nečistota se rychle a snadno setře. Koženou sedačku ocení také alergici a lidé, kteří jsou úzkostlivě čistotní.

Existují materiály “proti špinění“

Moderním trendem v oblasti čalounění nábytku je použití látek s tzv. nešpinivou úpravou. Fyzikální vlastnosti jsou vylepšeny např. pomocí teflonu, který způsobuje vodoodpudivost. Protišpinivá úprava tak zabraňuje proniknutí tekutin do potahové látky. V případě zašpinění sedací soupravy, zůstane nežádoucí nečistota na povrchu, rychlým a správným odstraněním vzniklé skvrny zabráníme znehodnocení látky. Pokud se stane, že vám děti nebo návštěva ušpiní sedací soupravu, stačí vzít jarovou vodu a nečistotu setřít. Nižší kategorií jsou látky z textilie. Textilie na sedacích soupravách jsou také velmi kvalitní, ale mají oproti látkám z teflonu tu nevýhodu, že pokud se na ni něco vylije, musíte rychle reagovat, aby nehoda nenechala trvalé následky. Při čištění používejte měkkou houbu, skvrny netřete, pouze odsajte tekutinu přikládáním čistých bílých hadříků či papírových utěrek.

Konstrukce a čalounění

Kvalitu sedací soupravy, stejně jako její životnost, do velké míry určuje její technické provedení. Vyplatí se investovat nejen do kvalitního potahu, základem pro kvalitní sedací soupravu je pevná kostra. Ta sice není na první pohled vidět, ale životnost sedačky závisí z velké části právně na její kvalitě. Při výběru sedačky proto dbejte, aby konstrukce byla z pevného materiálu, například z bukového dřeva. Vysoce kvalitní studená pěna a vlnité pružiny zajistí, že po sedácích budu moci vaše děti skákat a sedačka vám bez vady vydrží. Určitě si prohlédněte i kvalitu šití a vypnutí potahové látky.konstrukce a čalounění - SEDACÍ SOUPRAVA

konstrukce a čalounění - SEDACÍ SOUPRAVA

konstrukce a čalounění - SEDACÍ SOUPRAVAÚdržba sedací soupravy

Většina sedacích souprav nevyžaduje speciální údržbu. K ošetření potahů stačí bílý bavlněný hadřík, který se namočí ve vodě s neutrálním mýdlem.

O něco větší pozornost je ale potřeba věnovat koženým sedačkám. Aby kůže zůstala dlouho krásná je potřeba zajistit, aby nebyla vystavena přímému slunečnímu záření a nestála blízko zdrojů tepla (a to jak v blízkosti krbů, ale i topení).

Při čištění se nesmí používat rozpouštědla a odstraňovače skvrn, pokud ty nejsou určeny speciálně pro údržbu kůže. Běžný prach se otírá měkkým, suchým a čistým hadříkem. Jednou či dvakrát do roka otřete sedačku měkkým bavlněným hadříkem navlhčeným v roztoku z neutrálního mýdla a potom použijte některý z přípravků určených pro péči o kůži. Další péče závisí od druhu kůže. Na hladkou kůži existují tekuté výrobky, pasty nebo krémy. Ty obsahují vosky, oleje a impregnační složky. Existují i vlhčené utěrky, které kůži vyživují a udržují ji poddajnou. Díky hloubkové impregnaci je kůže odolná i proti vlhkosti a skvrnám. Broušená kůže se ošetřuje zpravidla přípravky ve sp rejích. Díky aplikaci sprejem se účinné látky nanesou rovnoměrně a zabrání se tak slepení jemných vláken.

Na co nezapomeňte, než sedačku objednáte

Myslete na to, že sedačku bude nutné do vašeho domu nebo bytu dovézt a nastěhovat. Pokud bydlíte v patře, ujistěte se, že se se sedací soupravou vytočíte na schodišti. Určitě přemýšlejte o tom, zda v přístupu k místnosti jsou nějaká zúžená místa nebo jiné překážky, které by bránily při stěhování. I v těchto případech můžete využít zkušeností našich specialistů a konzultovat s nimi svoje otázky.
Přehled sedacích souprav v nabídce:

sedací soupravy AMORA (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, pružné popruhy bezstupňové polohování opěráku uložené ve vodících kolejnicích s optimalizací tvorby zvlnění
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovová úchytka
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce - pouze jednobarevně
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: kovová nebo dřevěná v barvách buk, olše, antik, černá
PODRUČKA: s rastrovým polohováním - za příplatek


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy ARUBA (látka)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: Super-Bonell-pružinové jádro, kvalitní polyeterová pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK: elastické popruhy, polyeterová pěna
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce, lze kombinovat hlavní a korpusovou látku. Cena je vždy počítána dle vyšší cenové kategorie látky.
NOHY: vpředu dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá, vzadu plastový kluzák černý


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy CINCINATTI (látka)

KOSTRA: nosné díly tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce kvalitní studená pěna, pružné popruhy
PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena stejnou látkou jako sedací souprava
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce. Je možné kombinovat hlavní a korpusovou látku. Cena je vždy počítána dle vyšší cenové kategorie látky.
NOHY: dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy DABO S (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce elastické čalounické popruhy, kvalitní studená pěna
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – model lze objednat v kombinaci korpus / sedák, opěrák. Cena se počítá vždy podle vyšší cenové skupiny
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy EDEN (látka)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní polyéterová pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, kvalitní polyeterová pěna, včetně bezestupňového polohování podhlavníku, uložené na vodicích kolejnicích s optimalizací zvlnění, a funkce nastavení hloubky sedu
PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena v látce sedáku / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: Model lze objednat v kombinaci hlavní a korpusové látky. Cena se počítá vždy podle vyšší cenové skupiny látky.
NOHY: kovové


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy EMBA (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: taštičkové pružinové jádro s vysoce kvalitní studené pěny, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce elastické čalounické popruhy, kvalitní studená pěna, bezestupňové polohování opěráku uložené na vodicích kolejnicích s optimalizací zvlnění
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – model lze objednat v kombinaci korpus / sedák, opěrák. Cena se počítá vždy podle vyšší cenové skupiny
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: dřevěné v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy FERRES (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce elastické čalounické popruhy, kvalitní studená pěna, jednotlivě polohovatelné podhlavníky s rastrovým mechanizmem
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – pouze jednobarevně!
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy FLENSBURG (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: Super-Bonell-pružinové jádro, vysoce kvalitní polyeterová pěna a čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce elastické čalounické popruhy, kvalitní polyeterová pěna
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – model lze objednat v kombinaci korpus / sedák, opěrák. Cena se počítá vždy podle vyšší cenové skupiny
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy FOCUS S (látka)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, vlnité pružiny
OPĚRÁK: elastické popruhy, kvalitní polyeterová pěna
PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena stejnou látkou jako sedací souprava
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce. Je možné kombinovat hlavní a korpusovou látku. Cena je vždy počítána dle vyšší cenové kategorie látky.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy FREE (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: kvalitní polyeterová pěna, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: kvalitní polyeterová pěna, elastické popruhy
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce, lze kombinovat spodní a hlavní látku
NOHY: plastový kluzák černý


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy FUNNY (látka)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: kvalitní polyeterová pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK: kvalitní polyeterová pěna, čalounické rouno
PODRUČKA: rastrové polohování područek za příplatek!
PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena hlavní látkou / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce - model lze objednat v kombinaci korpus / sedák, opěrák. Cena se počítá vždy podle vyšší cenové skupiny. NOHY: kovové


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy HUGO (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce elastické čalounické popruhy, kvalitní studená pěna, jednotlivě polohovatelné podhlavníky s rastrovým mechanizmem
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – pouze jednobarevně!
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy IRON (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: Vysoce kvalitní studená pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: Vysoce elastické čalounické popruhy, polštáře plněny výplní Fibreballs, polohování opěráku pro nastavení hloubky sedu
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – model lze objednat v kombinaci korpus / sedák, opěrák. Cena se počítá vždy podle vyšší cenové skupiny
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy JAGUAR (látka) KOSTRA: nosné díly tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály SEDÁK: Super-Bonell-pružinové jádro, kvalitní polyéterová pěna a čalounický flís na elastických vlnitých pružinách OPĚRÁK: kvalitní polyeterová pěna, vysoce elastické čalounické pásy PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena stejnou látkou jako sedák POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce. Pouze jednobarevně! NOHY: vpředu kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá, vzadu plastový kluzák stříbrný nebo černý


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy KOPENHAGEN (látka)

KOSTRA: nosné díly tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: Super-Bonell-pružinové jádro, kvalitní polyeterová pěna a čalounický flís na elastických vlnitých pružinách
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické pásy, kvalitní polyeterová pěna
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce - lze kombinovat hlavní a korpusovou látku. Cena je vždy počítána dle vyšší cenové kategorie látky.
NOHY: plastový kluzák černý


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy NASSAU S (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce elastické čalounické popruhy, kvalitní studená pěna, jednotlivě polohovatelné podhlavníky s rastrovým mechanizmem
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – pouze jednobarevně!
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy ODESSA (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena v látce sedačky
SEDÁK sedací soupravy: super-Bonell-pružinové jádro, kvalitní polyéterová pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: : elastické popruhy, kvalitní polyéterová pěna
NOHY: kovové


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy ONEX (látka)

KOSTRA sedačky: nosné díly tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovová úchytka
SEDÁK sedací soupravy: Super-Bonell-pružinové jádro, kvalitní polyéterová pěna a čalounický flis na elastických vlnitých pružinách
OPĚRÁK sedací soupravy: elastické popruhy, vysoce kvalitní polyéterová pěna
NOHY: kovová nebo dřevěná v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy PLANPOLSTER (látka)

KOSTRA sedačky: nosné díly tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem
Potažení plochy lůžka v látce sedačky za příplatek.
SEDÁK sedací soupravy: Super-Bonell - pružinové jádro, kvalitní polyeterová pěna, čalounický flís na elastické vlnitých pružinách
OPĚRÁK sedací soupravy: elastické popruhy, vysoce kvalitní polyéterová pěna
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce
NOHY: plastový kluzák černý


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy REGIS (látka)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce elastické čalounické popruhy, kvalitní studená pěna, jednotlivě polohovatelné podhlavníky s rastrovým mechanizmem
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – pouze jednobarevně!
Potažení plochy lůžka originální látkou za příplatek.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy ROM S (látka)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály SEDÁK: Super-Bonell-pružinové jádro, kvalitní polyéterová pěna a čalounický flís na elastických vlnitých pružinách OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické pásy, kvalitní polyéterová pěna PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem KŮŽE: model je dodáván pouze jednobarevně! NOHY: kovové


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy SPIKE (látka)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní polyéterová pěna, čalounický fl ís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: čalounické popruhy, kvalitní polyeterová pěna; bezestupňové polohování opěráku uložené ve vodících kolejnicích s optimalizací tvorby zvlnění; funkce nastavení hloubky sedu.
PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena hlavní látkou (jako sedák a opěrák) / kovové madlo
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce, lze kombinovat hlavní a korpusovou látku. Cena se počítá vždy podle vyšší cenové skupiny látky.
NOHY: kovové


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy SWEET (látka)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: kvalitní polyeterová pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK: čalounické popruhy, kvalitní polyeterová pěna; bezestupňové polohování opěráku uložené ve vodicích kolejnicíh s optimalizací tvorby zvlnění
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena hlavní látkou jako sedák a opěrák
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce - model lze objednat v kombinaci hlavní a korpusové látky. Cena se počítá vždy podle vyšší cenové skupiny látky.
NOHY: kovové


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy TOULOUSE S (látka)

KOSTRA: nosné díly tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, Super-Bonell-pružinové jádro, polsterflís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce kvalitní studená pěna, pružné popruhy
PLOCHA LŮŽKA: vždy potažena stejnou látkou jako sedačka
POTAHOVÁ LÁTKA: dle aktuální kolekce – pouze jednobarevně!
NOHY: vpředu kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá, vzadu plastový kluzák stříbrný nebo černý


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy ANUBIS (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, čalounické rouno
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy BELLINI (kůže)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovová úchytka
SEDÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, vlnité pružiny
OPĚRÁK sedací soupravy: vysoce kvalitní studená pěna, pružné popruhy
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro, BelVita a LongLife kůžích Vivre, La Tempra, Casalux
NOHY: kovová lesklá nebo dřevěná v barvách buk, olše, antik, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy BERN (kůže)

KOSTRA: nosné díly tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounické rouno, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce kvalitní studená pěna, pružné popruhy
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem
PODRUČKA: rastrové polohování područky za příplatek!
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro, BelVita a LongLife kůžích Vivre, La Tempra, Casalux
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy COMET L (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, vysoce kvalitní studená pěna, jednotlivě polohovatelné podhlavníky s rastrovým mechanismem
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy DABO L (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, vysoce kvalitní studená pěna
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy DAPHNE (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: 2 různé typy výplní za jednotnou cenu, měkká – studená pěna, tvrdá - vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, vysoce kvalitní polyéterová pěna
PODRUČKA: 2 typy – klasická nebo elegantní
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy FANTASTICO (kůže)

KOSTRA sedačky: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem
SEDÁK sedací soupravy: Super-Bonell-pružinové jádro, vlnité pružiny kvalitní polyuretanová pěna
OPĚRÁK sedací soupravy: Elastické popruhy, kvalitní polyeterová pěna
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro, BelVita a LongLife kůžích Vivre, La Tempra, Casalux
NOHY: vpředu – kombinace kov mat/lesk nebo dřevěné nohy v barvách antik, buk, černý, olše
Vzadu – plastový kluzák stříbrný nebo plastový kluzák černý


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy ILEK L (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní polyéterová pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, vysoce kvalitní polyéterová pěna, bezestupňové polohování opěráku uložené na vodicích kolejnicích s optimalizací zvlnění
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy LOFT L (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní polyéterová pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, vysoce kvalitní polyéterová pěna, nastavení hloubky sedu, přídavný opěrák pro LongChair
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy NASSAU L (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, vysoce kvalitní studená pěna, jednotlivě polohovatelné podhlavníky s rastrovým mechanismem
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy NUVOLA (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, vysoce kvalitní studená pěna, jednotlivě polohovatelné podhlavníky s rastrovým mechanismem
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy TALENTO L (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: 2 různé typy výplní za jednotnou cenu, – studená pěna, tvrdá - vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, vysoce kvalitní studená pěna a vložka s výplní z polyesterových kuliček
PODRUČKA: A – kubická, B – kubická prodloužená, C – s polštářem nebo D – s poštářem prodloužená, za jednotnou cenu
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy TERZO (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo, ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: elastické čalounické popruhy, polštáře plněné výplní Fibreballs, polohování opěráku pro nastavení hloubky sedu; prvek Longchair se 2 polohovatelnými opěráky
PODRUČKA: rastrové polohování – za příplatek
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovová úchytka
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro, BelVita a LongLife kůžích Vivre, La Tempra, Casalux.
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy TOULOUSE L (kůže)

KOSTRA: nosné díly tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, Super-Bonell-pružinové jádro, polsterflís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce kvalitní studená pěna, pružné popruhy
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro, BelVita a LongLife kůžích Vivre, La Tempra, Casalux.
NOHY: vpředu kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá, vzadu plastový kluzák stříbrný nebo černý


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

sedací soupravy WILLIAM L (kůže)

KOSTRA: tvrdé dřevo (buk), ostatní dřevěné materiály
SEDÁK: vysoce kvalitní studená pěna, čalounický flís, vlnité pružiny
OPĚRÁK: vysoce elastické čalounické popruhy, polštáře plněny výplní Fibreballs, polohování opěráku pro nastavení hloubky sedu
PODRUČKA: rastrové polohování područky
PLOCHA LŮŽKA: potažena kvalitním matracovým potahem / kovové madlo
KŮŽE: model je dodáván v kůžích kvality Torro a LongLife kůžích Vivre, La Tempra a BelVita
NOHY: kovové nebo dřevěné v barvách: buk, olše, antik hnědá, černá


SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY

SEDACÍ SOUPRAVY


sedací soupravy V BARVÁCH

Pohodu, odpočinek a relaxaci přinášejí člověku především sedací soupravy. Více než postele se stávají naší „nabíječkou“, neboť je posezení v sedačce spojeno s různými příjemnými aktivitami, z nichž nejčastější je přísun lahodného moku a potravy, kterou konzumujeme za příjemných podmínek, jakými je sledování televize nebo poslech hudby a přítomnost partnera či dalších členů rodiny. Takové posezení v sedací soupravě by mělo být umocněno nejlépe příjemnou relaxační masáží krční páteře a vířivou koupelí nohou. Spojení těchto dvou metod uvolnění po celodenní práci je dobrou prevencí proti mnoha psychickým a také zdravotním problémům. Jakou sedací soupravu si vybereme, závisí především na našem psychickém rozpoložení, lidé s nejrůznějšími fobiemi nebo lidé závislí na pomoci druhých budou mít raději sedací soupravy rohové, aby se cítili bezpečněji a měli tzv. „krytá záda“, zatímco lidé vyrovnaní a sebejistí naopak preferují sedací soupravy klasické, bez žádných rohů, aby měli pocit větší svobody pohybu, necítili se v sedací soupravě uvězněni. Kožená sedací souprava bude více vyhovovat člověku se zdravotními problémy, tomu, kdo se obává nemocí a dbá na sterilitu prostředí, zatímco sedací soupravy látkové budou více vyhovovat lidem smyslově založeným, požitkářům a obecně lidem citlivějším, mazlivějším, se zvýšeným sexuálním apetitem. Sedací soupravy tmavých barev pak uvítají více lidé se smyslem pro duchovno, libující si v samotě a meditaci, tmavě hnědé nebo modré pak budou vyhovovat lidem starším nebo těm, kdo si libují ve starožitnostech, milujících historii a rodinném oslavy. Sedací soupravy světlé a bílé pak vypovídají o lidech racionálně založených, lpících na novém a moderním.


FULL  SERVIS  MONTERO :

3D grafické návrhy ZDARMA
rychlé dodání zboží, 95% SKLADEM
doprava ZDARMA
vynošení ZDARMA
montáž ZDARMA
likvidace obalů ZDARMA
likvidace staré matrace ZDARMA
likvidace staré sedací soupravy ZDARMA

logo Montero

KONTAKTY,  INFORMACE :

PRAHA PRŮHONICE - ČESTLICE
firemní prodejna
roh ulic Obchodní a V Oblouku 266, obchodní zóna Průhonice - Čestlice naproti Aquaparku
tel: +420 777 745 204
e-mail: pruhonice@intermont-nabytek.cz

VÝROBNÍ ZÁVOD KRUCEMBURK
firemní prodejna
Mikuláše Střely 191, 582 66 Krucemburk
tel.: +420 777 745 238
e-mail: navrhy@intermont-nabytek.cz