ložnice a postele Montero
 

 
ložnice a postele doprava zdarma
 
flash
 
nezavazna poptavka Montero
 
tisteny katalog Montero
 
video postele
 
video sedaci soupravy
PŘEHLED - ložnice a postele
PŘEHLED - ložnice a postele - všechna fakta PŘEHLED - ložnice a postele - fotogalerie PŘEHLED - ložnice a postele - e-katalog

 • ložnice a postele od českého výrobce
 • 5 let záruka na konstrukční pevnost rámu
 • 300 druhů postelí v nabídce
 • nejprodávanější postele SKLADEM
 • kvalitní a odolné materiály zajišťují dlouhou životnost
 • nadčasový design
 • nábytek pro kompletní vybavení ložnic
 • kvalitní celomasivní postele
 • designové dýhované a laminované postele
 • 3 druhy úložných prostor
 • sestavy šatních skříní
 • noční stolky a komody
 • 3D grafické návrhy ložnic ZDARMA
 • ZDARMA doprava nábytku po celé ČR a SR
 • montáž a vynošení nábytku, likvidace obalů
 • více informací - FULL SERVIS MONTERO
 • jako výrobce jsme vždy s Vámi radou, pomocí, záručním nebo pozáručním servisem

LOŽNICE A POSTELE - základní přehled

 
Ložnice je místo, kde trávíme skoro třetinu našeho dne. Dominantou ložnice je vždy postel, ke které je vhodné pořídit noční stolky pro odkládání osobních věcí. Celý interiér by pak měly doplnit šatní skříně a komody pro uložení oblečení i ložního prádla. Při vybavování ložnice se řiďte zásadou, že nábytek by měl být optimálně rozmístěn, abyste maximálně využili prostor, ale zároveň abyste vybavení nepřekombinovali. Interiér má působit uspořádaným a klidným dojmem. K tomu může přispět i vhodný výběr barev malby na stěnách. Pouze ložnice vybavená kvalitním nábytkem vám umožní opravdový odpočinek po náročném dni. Vhodně zvolená postel samozřejmě i matrace je základem.

Nechte si navrhnout ložnici přesně podle vašich představ. Naši specialisté Vám rádi připraví 3D grafický návrh kompletně vybavené ložnice výhradě z vámi dodaných podkladů včetně variantního řešení a cenové kalkulace ZDARMA.


Ukázka 3D grafického návrhu interiéru vybaveného nábytkem MONTERO:

LOŽNICE A POSTELE 3D návrhy

LOŽNICE A POSTELE 3D návrhy

LOŽNICE A POSTELE 3D návrhyKaždý z nás věnuje nemalou pozornost výběru vhodné ložnice respektive postele. Představy a priority jsou u každého z nás postaveny trochu jinak, ale ve všech případech řešíme tři základní otázky. Jaký matriál preferujeme, jaký design je nám nejbližší a pak také praktičnost a to zejména potřebu úložných prostor. Značkový nábytek MONTERO nabízí různé možnosti ať už je pro vás prioritou kterékoliv ze tří hledisek:

Materiálové hledisko

– tzn. z čeho je postel vyrobena. Mezi nejžádanější patří postele z masivu resp. bukové celomasivní postele a dubové celomasivní postele. Vnímání masivního dřeva, z kterého jsou postele vyrobeny přispívá k přenosu pozitivní energie na člověka např. celomasivní buková postel Pavla a celomasivní dubová postel Irena.

Designové hledisko

– tzn. design postele jako rozhodující parametr při výběru postele např. postel Natálie nebo celomasivní dubová postel Julie.

Hledisko úložné

resp. schopnosti postele vytvořit vhodný úložný prostor. Tento parametr postele hraje velkou roli, neboť potřeba úložných prostor je nekonečná. Z tohoto pohledu je ideální nabídka českého značkového nábytku MONTERO nebo lze postele osadit:

Speciálním výklopným mechanizmem vhodným pro vyklápění jakéhokoliv roštu postele a tak umožnit přístup k úložným prostorům uvnitř postele

Výklopným úložným prostorem UNIVERZAL, který je vhodný k osazení do jakékoliv postele českého značkového nábytku MONTERO

Výsuvnými úložnými prostory resp. samostatnými šuplíky, které lze osadit pod většinu postelí českého značkového nábytku MONTERO

Noční stolky, komody a skříně

Nedílnou součástí každé ložnice jsou noční stolky, komody a skříně, které tvoří ložnici jako celek. Pokud si vyberete jednu z postelí českého značkového nábytku MONTERO vyrobených:

a) z masivního smrku, buku, dubu tzn. postele z masivu

b) z překližky tzn. celomasivní postele

c) z eko dřevotřískové desky dýhované přírodním bukem, dubem, ořechem, jasanem či makasarem tzn. dýhované postele

d) z eko dřevotřískové desky laminované v desénu buk, olše, bříza, javor tzn. postele z lamina

Máte možnost širokého výběru nočních stolků, komod a šatních skříní z jednotlivých nábytkových řad např. Ferda, Donald, Bolzano, Miki, Alpik, Pedro, Nový Klasik, Kalimero, Palermo, Paříž, Verona, Celomasivní bukové postele, Celomasivní dubové postele, Celomasivní postele Natálie, dýhovaná postel Sarah a skříňového a úložného systému Univerzal obsahující základní nabídku více jak 100 druhů skříní ve 40 desénech představující sumární nabídku více jak 4000ks šatních skříně, které lze vzájemně kombinovat a vytvářet tzv. nekonečnou nabídku šatních skříní Univerzal.

Patrové postele

Součástí výrobního sortimentu postelí českého značkového nábytku MONTERO je i široká nabídka patrových postelí z masivního smrku a z eko dřevotřískové desky laminované v desénu bříza, olše, buk a javor. Ucelenou nabídku patrových postelí vyrobených z masivního smrku nabízejí nábytkové řady Pedro a Kalimero, patrových postelí vyrobených z eko dřevotřískové desky laminované nábytkové řady Ferda, Petr a Petra, Donald, Miki. Patrové postele lze obecně rozdělit na:

Středně vysoké patrové postele

např. postel Ferda 12 nebo Kalimero 2046

Vysoké patrové postele

které lze dále rozdělit na:
1) rozebíratelné a různě stavitelné jako jsou například patrové postele z masivního smrku nábytkové řady KALIMERO a eko dřevotřískové desky laminovaná v desénu olše nábytkové řady MIKI

2) pevné patrové postele jako jsou např. patrové postele z masivního smrku nábytkové řady Pedro a eko dřevotřískové desky laminované v desénu javor a buk nábytkové řady Donald a v desénu bříza nábytkové řady Ferda


Z výše uvedeného rozboru postelí jednoznačně vyplývá, že z českého značkového nábytku MONTERO lze vybrat kvalitní celomasivní manželské postele z masivního dubu, buku a smrku, ale i designové manželské postele dýhované či laminované vyrobené z eko dřevotřískové desky. Tato ucelená nabídka tzn. manželských postelí je doplněna širokou nabídkou postelí v šířkách 90 a 140cm určených především pro jednotlivce.LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - FERDA

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je kvalitní eko dřevotřísková deska laminovaná (českého původu) v kombinaci dvou tloušťek 18mm a 22mm s vysoce odolnými ABS hranami. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - DONALD

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je kvalitní eko dřevotřísková deska laminovaná (českého původu) v kombinaci dvou tloušťek 18mm a 22mm s vysoce odolnými ABS hranami. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - BOLZANO

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je kvalitní eko dřevotřísková deska laminovaná tloušťky 18mm (českého původu) s vysoce odolnými ABS hranami. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - MIKI

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je kvalitní eko dřevotřísková deska laminovaná (českého původu) v kombinaci dvou tloušťek 18mm a 22mm s vysoce odolnými ABS hranami. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - ALPIK

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je 1) SPÁROVKOVÁ DESKA ( tzn. ze smrkového masivního dřeva slepená deska) v tloušťce 24 a 30 mm, která je použita na všechny nejvíce namáhavé části nábytku jako jsou – půdy skříní, komod a stolů, přední plochy (dveře, čela zásuvek), nožní a hlavová čela postelí. 2) PŘÍRODNÍ DÝHOU dýhovaná eko dřevotřísková deska (českého původu) použitá na ostatní konstrukční prvky nábytku. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - PEDRO

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je 1) SPÁROVKOVÁ DESKA ( tzn. ze smrkového masivního dřeva slepená deska) v tloušťce 18 mm, která je použita na všechny nejvíce namáhavé části nábytku jako jsou – půdy skříní, komod a stolů, přední plochy (dveře, čela zásuvek), kompletní materiál použitý na výrobu postelí (K36, K37, K38, K52, K53, K54). 2) PŘÍRODNÍ DÝHOU dýhovaná eko dřevotřísková deska tl.18 mm (českého původu) použitá na ostatní konstrukční prvky nábytku. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - NOVÝ KLASIK

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je 1) SPÁROVKOVÁ DESKA ( tzn. ze smrkového masivního dřeva slepená konstrukční deska) v tloušťce 24 a 18 mm, která je použita na všechny nejvíce namáhavé části nábytku jako jsou – půdy skříní, komod a stolů, přední plochy (dveře, čela zásuvek), kompletní materiál použitý na výrobu postelí (tzn. postele jsou celé z masivu). 2) PŘÍRODNÍ DÝHOU dýhovaná eko dřevotřísková deska tl.18 mm (českého původu) použitá na ostatní konstrukční prvky nábytku. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - KALIMERO

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je přírodní dýhou dýhovaná laťovka (konstrukční deska vyrobená ze „smrkových latí tzn.čistě přírodního dřeva“ ) a čistě „masivní“ profily z přírodního smrku. Kombinace těchto materiálů zabezpečuje tvarovou stálost celomasivního výrobku. Korpusy zásuvek jsou z překližky ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříní či dna zásuvek jsou z překližky.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - PALERMO

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je přírodní dýhou dýhovaná eko dřevotřísková deska českého původu o tloušťce 18 a 24mm. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Neviditelné, uzavřené plochy jsou vyrobeny z eko dřevotřískové desky laminované. Záda komod, skříně či dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - PAŘÍŽ

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je přírodní dýhou dýhovaná eko dřevotřísková deska českého původu o tloušťce 18 a 24mm. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříně či dna zásuvek jsou ze sololaku. Pohledová záda jsou vyrobena z eko dřevotřískové desky českého původu zadýhovaná přírodní dýhou.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - VERONA

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je přírodní dýhou dýhovaná eko dřevotřísková deska českého původu o tloušťce 24mm. Korpusy zásuvek jsou z obalovaného profilu ve spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda komod, skříně či dna zásuvek jsou buď ze sololaku nebo přírodní dýhou zadýhovanou eko dřevotřískovou deskou českého původu. Dna zásuvek jsou ze sololaku.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - CELOMASIVNÍ POSTEL NATÁLIE

MATERIÁL ložnice: základním materiálem postele je přírodní dýhou dýhovaná překližka o tloušťce 28mm, která tvoří nosnou konstrukci postelí. Veškeré ostatní konstrukční či pomocné prvky postele, nočních stolků, komod, úložných prostor jsou vyrobeny z překližky různých dimenzí.

LOŽNICE A POSTELE

ložnice a postele - DÝHOVANÁ POSTEL SARAH

MATERIÁL ložnice: základní materiál je přírodní dýhou dýhovaná eko dřevotřísková deska (českého původu) tloušťky 18 a 26mm a přírodní dýhou dýhovaná překližka noh postelí v průřezu 42x60mm. Korpusy zásuvek jsou vyrobeny z obalovaného profilu je spojení se značkovými zásuvkovými pojezdy HETTICH s dorazem. Záda nočních stolků a komody jsou vyrobeny z přírodní dýhou dýhované eko dřevotřískové desce.

95% ZBOŽÍ SKLADEM


Ložnice a postele v barvách

Doporučené barevné kombinace stěn, povlečení na postele a doplňků do ložnice.

Ložnice resp. postele by se neměly rozhodně podceňovat. Jejich výběr by měl být zvlášť pečlivý, neboť právě ony mohou jednou zásadně rozhodnout o osudu celé rodiny. Na výběru ložnice by se měli shodnout oba partneři, být jí stejně nadšeni a cítit se v posteli dobře. Ložnice a zejména postele by mělo být to první, co si mladí manželé pořizují, aby vztah dobře fungoval, vše ostatní může počkat. Barvy, které pak volíme, musí ložnici a postele doplňovat. Je rozdíl, zda máme postele s úložným prostorem nebo nikoliv, z jakého materiálu je ložnice vyrobena atd. To vše je třeba pak při výběru doplňků, povlečení a barev stěn brát v úvahu. Obecně je v ložnici vhodná barva světle zelená, která dodává energii, rychleji se pak dobíjíme a regenerujeme po nemoci, vhodná je také modrá, která navozuje pohodu a rychleji se zbavujeme stresu a napětí. Barva červená pak probouzí vášně a sexuální energii, žlutá a oranžová dodává optimismus, zbavuje nás rychleji negativních myšlenek a smutku.


ve skupině: kancelářský nábytek přímo od výrobce | dveře a zárubně SI TECHNOLOGY, dveře z Vysočiny | dřevovýroba Interlignum | český značkový nábytek Montero
dětské pokoje - velký výběr barev, designu a materiálů | nejžádanější ložnice a postele z masivu | obývací pokoje z kvalitní eko dřevotřískové desky laminované s vysoce odolnými ABS hranami | sedací soupravy v širokém sortimentu a německé kvalitě