dětské pokoje, dětský nábytek

 

 
dětské pokoje doprava zdarma
 
flash
 
facebook Montero
 
facebook Montero
 
nezavazna poptavka Montero
 
tisteny katalog Montero
 
video postele
 
video sedačky
 
napsali onás
 
FAQ - nejčastější dotazy
dětské pokoje - PŘEHLED
dětské pokoje - PŘEHLED - všechna fakta dětské pokoje - PŘEHLED - fotogalerie dětské pokoje - PŘEHLED - e-katalog

 • nábytek do dětských pokojů od českého výrobce
 • 95% nábytku skladem
 • dětský a studentský nábytek pevné konstrukce
 • stavebnicová struktura poskytuje velkou variabilitu
 • kvalitní a odolné materiály zajišťují dlouhou životnost
 • nadčasový design
 • dětské a studentské postele, rostoucí postele
 • patrové postele doplněné o schody a skluzavky
 • 3 výškové varianty postelí, úložné prostory
 • pracovní stoly, noční stolky
 • komody a šatní skříně
 • látkové doplňky
 • 3D grafické návrhy dětských a studentských pokojů ZDARMA
 • ZDARMA doprava nábytku po celé ČR a SR
 • montáž a vynošení nábytku, likvidace obalů
 • více informací - FULL SERVIS MONTERO
 • jako výrobce jsme vždy s Vámi radou, pomocí či záručním nebo pozáručním servisem

Dětský nábytek a vybavení pro dětské pokoje

 
Děti jsou zpravidla neustále v pohybu nebo něco tvoří, hrají si, případně se učí a k tomu všemu potřebují prostor. Zároveň je i dětský nebo studentský pokoj místem odpočinku. Ať už se jedná o předškolní dítě, školáka a nebo studenta, vybavení pokoje, ve kterém tráví velkou část času, je důležité věnovat velkou pozornost. Dětský nábytek by měl být praktický, funkční a také zdravotně nezávadný.

Všem těmto požadavkům vyhovuje kvalitní český dětský nábytek značky MONTERO. Nabízí široký výběr z více jak 18ti různých designových a barevných řešení. Každá z řad má své výhody a přednosti, jejich celkový počet vytváří dostatečně bohatou kolekci dětského a studentského nábytku, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Rozsáhlá nabídka zahrnuje klasické postele, ale také postele patrové, zvýšené, rostoucí nebo rohové a to včetně matrací, noční stolky, pracovní stoly, komody i šatní skříně. Bohatá kolekce dětského nábytku je doplněna o skluzavky, schody, schody s úložnými prostory a nejrůznější druhy regálů včetně látkových stanů, kapsářů, bunkrů. Velkou výhodou je možnost vzájemné kombinace jednotlivých nábytkových řad mezi sebou či jejich doplnění nabídkou ze skříňového a úložného systému nebo kancelářského nábytku.

Na základě Vašich požadavků Vám odborně vyškolení pracovníci vytvoří zdarma 3D návrhy pro dětské pokoje všech tvarů a velikostí, pomohu Vám s realizací vybavení nábytkem.

JAK VYBAVIT DĚTSKÝ POKOJ NÁBYTKEM?

Výběr nábytku je závislý nejen na věku dítěte, ale rozhoduje o něm také skutečnost, zda v něm bude bydlet chlapec či dívka a samozřejmě i zda půjde o jedno dítě, případně více sourozenců v jednom pokoji.Obecně lze doporučit vybírat nábytek tak, aby zůstal univerzální v každém věku. Použitím vhodných doplňků můžeme z dětského pokoje snadno vytvořit studentský a obráceně. Na co si tedy dát při výběru nábytku do dětského pokoje pozor a co by rozhodně v této místnosti nemělo chybět?
Jaká postel je do dětského pokoje nejvhodnější?

Dětem je potřeba dopřát především kvalitní spánek. Velikost postele by se proto měla přizpůsobit potřebám dítěte a ne velikosti místnosti. Při vybavování dětského pokoje začínejte vždy u prostoru pro spaní. Důležitá je stabilit konstrukce, zaoblené rohy by měly být samozřejmostí. Dostatečně velká spací plocha se doporučuje i proto, že postel je pro některé děti také denní herní plochou.

Kromě běžných postelí můžeme pořídit i různé další praktické varianty postelí. Pro mladší děti můžeme koupit tzv. rostoucí postele, u kterých lze velikost s věkem dítěte měnit. Nebudete tak muset řešit problém, že vám dítě z malé postýlky vyrostlo, ale postel poroste s ním. V nižším věku můžeme postel opatřit zábranou, která zajišťuje ochranu dítěte před pádem z postele. Zábrana na postel se dá ke každé posteli dokoupit a ve chvíli, kdy nebude potřeba, snadno ji demontujete. Aby se děti cítily v postelích příjemněji, můžete ji opatřit doplňky. Například měkkými chrániči na zábrany. Oblíbené jsou textilní stany a tunely, které lze umístit nad postel.

Pokud máte dostatek místa, můžete vybavit pokoj i jedenapůl-lůžkem. Jedenapůl-lůžko nabízí větší komfort při spaní či odpočinku, zároveň ho ale mohou uvítat i rodiče, kteří si mohou při čtení pohádek pohodlně lehnout vede svého dítěte.

Zvýšené dětské postele s úložným prostorem

V menších pokojíčcích je zajímavou alternativou také vyvýšená postel, pod kterou lze umístit skříňky a vyřešit tak i úložné prostory. Získáte tak dostatek místa, využijete úložný prostor pod postelí pro uložení hraček či oblečení. Jistě oceníte praktickou funkci takovéto postele. Pokud naopak máte dostatek místa, můžete koupit dětskou postel se skluzavkou. Budete mít jistotu, že vaše děti budou nadšené.

Vysoké patrové postele

Pokud řešíte nedostatek místa nebo pokud zařizujete dětský pokoj pro dvě či více dětí, pak bývají nezbytným řešením patrové postele. V takovém případě je důležitá světlá výška místnosti, protože prostor na horní posteli musí být dostatečně vysoký - tak aby si dítě pohodlně a bezpečně na vrchní posteli sedlo - ideálně aby si tak sedl dospělý člověk, do jehož výšky vaše dítě časem doroste. Na horní palandu je potřeba zajistit bezpečný přístup nejlépe pomocí schodů se zábradlím nebo alespoň pomocí žebříku. Pokud nepotřebujete postele dvě, můžete prostor pod horní postelí využít jako pracovní kout nebo místo pro hraní. Děti milují schovávačky, bunkry a domečky. U vysokých patrových postelí lze pod postelí takový domek snadno vytvořit pomocí textilního závěsu a dalších doplňků. Zároveň je možné patrovou postel doplnit o skluzavku.

Vysoké patrové postele české značky MONTERO lze rozdělit na:

- rozebíratelné a různě stavitelné jako jsou například patrové postele z masivního smrku (nábytková řada KALIMERO) a eko dřevotřískové desky laminované v desénu olše (nábytková řada MIKI)

- pevné patrové postele jako jsou např. patrové postele z masivního smrku (nábytková řada Pedro) a eko dřevotřískové desky laminované v desénu javor a buk (nábytková řada Donald) a v desénu bříza (nábytková řada Ferda)

Jak zařídit pracovní kout?

Už předškolní děti potřebují svůj pracovní stůl a židli, aby mohli malovat či hrát stolní hry. U dětí školou povinných je pak pracovní kout nezbytností. Ideální umístění pracovního stolu pro psaní domácích úkolů nebo jiné tvůrčí činnosti je u okna, kvůli dennímu světlu, a zároveň v místě, kde nepřekáží při procházení místností. Výška pracovní plochy stolu by měla být nastavená tak, aby loketní kloub svíral pravý úhel. Příliš nízká pracovní plocha zatěžuje svaly na krku, příliš vysoká zase přetěžuje ramenní klouby. Dětská židle by měla mít výškově nastavitelné sedáky i opěráky. Součástí pracovního koutu by měl být také zásuvkový kontejner nejlépe na kolečkách (pro snadnější manipulaci) a určitě nezapomeňte na odkládací plochy ve formě poliček či komod.

Skříně, knihovny, komody

Pokud jste již vyřešili postele i pracovní kout nezbývá než doplnit pokoj o úložné prostory, protože je potřeba někam uložit oblečení. K tomu je vhodný šatní skříňový systém UNIVERZAL, který je v nabídce pro všechny variantní řady nábytku.

Děti se rády obklopují věcmi a je proto nezbytné najít pro ně místo, kam je uklidit. Úložných prostor by mělo být pokud možno co nejvíce, ale ne na úkor zmenšení prostoru v místnosti. Přeci jen musí mít děti prostor také pro hraní. Dětské nebo studentské pokoje je proto dobré vybavit knihovnami, regály či komodami.

Vyrábíme a dodáváme kvalitní český dětský nábytek značky MONTERO vhodný pro vybavení moderních dětských i studentských pokojů. Nabízíme široký výběr z více jak 18ti různých designových a barevných řešení. Každá z řad má své výhody a přednosti, jejich celkový počet vytváří dostatečně bohatou kolekci dětského a studentského nábytku, abychom uspokojili požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků.

Rozsáhlá nabídka zahrnuje klasické postele, ale také postele patrové, zvýšené, rostoucí nebo rohové a to včetně matrací, noční stolky, pracovní stoly, komody i šatní skříně. Bohatá kolekce dětského nábytku je doplněna o skluzavky, schody, schody s úložnými prostory a nejrůznější druhy regálů včetně látkových stanů, kapsářů, bunkrů. Velkou výhodou je možnost vzájemné kombinace jednotlivých nábytkových řade mezi sebou či jejich doplnění nabídkou ze skříňového a úložného systému nebo kancelářského nábytku.

Na na základě Vašich požadavků Vám naši odborně vyškolení pracovníci vytvoří zdarma 3D návrhy pro dětské pokoje všech tvarů a velikostí, pomohu Vám s realizací vybavení nábytkem.

Co bychom měli od počátku při výběru dětského a studentského pokoje vědět

Dříve, než se pustíme do oblasti, kterou lze na dětskou duši nejúčinněji zapůsobit, myslíme tím barvy, je třeba zmínit se také o materiálu, ze kterého je dětský nábytek vyroben.

Pro výrobu dětského a studentského nábytku se používají následující čtyři základní druhy materiálů:

1) Laminovaná dřevotřísková deska, u českého značkového výrobce MONTERO laminovaná deska na ekodřevotřískové desce

(z kolekce dětských pokojů českého značkového nábytku MONTERO dětské pokoje Donald, Ferda, Miki, Petr, Petra, Bolzano)

Základní pozornost je třeba věnovat původu respektive místu výroby nosného materiálu – tedy dřevotřískové desce. Země původu, jako je například Česká republika, Německo, Rakousko velmi přesně dodržují všechny normy, zejména normu na únik volného formaldehydu. Tyto materiály jsou logicky dražší než materiál vyrobený z Polsku či na Ukrajině. V případě výroby v České republice hovoříme o ekodřevotřískové desce splňující přísné zdravotní a ekologické limity.

Vlastní laminát je silně impregnovaný, tzn. materiál velmi odolný běžným opotřebením, jeho životnost lze považovat za nekonečnou. Dlouhá životnost je zejména v dětských pokojích velmi důležitá, neboť aktivity dětí bývají mnohdy neuvěřitelné a dobrou zkouškou odolnosti nábytku.

U takového materiálu lze mít například rozlitou vodu celou noc na povrchu, aniž by došlo k poškození povrchu, tento nábytek je tedy odolný vůči vodě a běžnému opotřebení. Barevná škála, respektive výběr dřevodekorů je „nekonečný“. Mezi nejoblíbenější odstíny patří: sněžná bříza a javor (světlá – bílá), olše (teplý, příjemný, světle hnědý odstín). U tohoto kvalitního plošného materiálu používají všichni kvalitní výrobci výhradně ABS hrany (vysoce odolná plastová hrana chránící nejvíce namáhané – zatěžované části nábytku). Touto kombinací vzniká nábytek s dlouhým životním cyklem a vysokým stupněm odolnosti proti opotřebení.

Z hlediska možností současné technologie je tato materiálová volba ve spojení s českým značkovým nábytkem MONTERO výrobcem tím nejtrvanlivějších a nejodolnějším řešením pro váš dětský pokoj.

2) Přírodní dýhou dýhovaná ekodřevotřískové deska českého původu

(Z kolekce českého značkového nábytku MONTERO dětské pokoje Pedro, Nový klasik a Alpik)

V případě respektování kvalitních vstupních materiálů (ekodřevotřískové desky – českého původu) se jedná o hodnotné provedení nábytku s povrchem přírodních dýh. Výhodou je různorodost použitý dřevin a tvarová stálost vzhledem k tomu, že na rozdíl od čistého masivu takto zpracovaný materiál nemění své rozměry s ohledem na roční období či vlhkost v interiéru. Vnější pocit je k nerozeznání od základního vjemu masivu, při zhodnocení neméně důležitého faktoru cenové úspory proti „celomasivnímu“ provedení. Důležitým faktorem je kvalitní provedení hran. U kvalitního nábytku se zpravidla jedná o kombinaci přírodní dýhové hrany v tloušťkách 0,6 a 1,5milimetrů v návaznosti na design nábytku.

V praxi lze nalézt celou řadu úspěšných dětských pokojů kombinujících celomasivní a dýhované provedení. Zatím co postele jsou vyrobeny z čistého masivu, tak skříně, komody, stoly se vyrábějí v kombinaci masivu a přírodní dýhy dýhované na ekodřevotřískové desce. V tomto případě tvoří masiv vždy přední pohledové plochy (tzn. plochy nejvíce zatěžované). Tato varianta si zachovává výhody masivu a ekonomiku dýhovaného provedení přírodní dýhou. Celkový vjem nábytku je k nerozeznání od celomasivního provedení. Energetická síla vyzařující z dřeva dosahuje hodnot celomasivního povedení.

3) „Celomasivní“ tzn. čistý masiv, spárovka (lepený masiv), přírodní dýhovaná laťovka, překližka

(Z kolekce českého značkového nábytku MONTERO – dětský pokoj Kalimero)

Přírodní materiály vždy budí největší pozornost a respekt. Z hlediska použití jednotlivých typů – druhů celomasivních materiálů lze za nejlepší považovat kombinaci všech, a to zejména z důvodů rozmanitosti tvarů jednotlivých prvků nábytku. Jednotlivé části musí tvořit jeden funkční trvanlivý a odolný uživatelský celek, který nejlépe splňuje všechny podmínky komfortu užívání a životnosti. Nejširší uplatnění nachází masivní provedení – „masiv“ tam, kde má své logické opodstatnění a to u postelí. Vlastní materiálovou náročnost lze jednoduše označit za finančně nejnákladnější řešení, které ale uživatel nejlépe ocení v energetických impulzech vyzařujícího dřeva.

4) Fóliová dřevotřísková deska či MDF deska

(nevhodná pro děti, neboť v nich nevytváří vztah k trvalým hodnotám), proto není součástí nabídky dětských pokojů MONTERO.

Budeme-li všichni používat věci či zboží s vysokou trvalou hodnotou tzn. Životností, budeme se tak významnou měrou podílet na ochraně životního prostředí, neboť opakující se svojí vlastní spotřebou zatěžujeme naši planetu.

Používá se výhradně u cenově orientovaného nábytku. Z hlediska životnosti výrobku se jedná o nejméně trvanlivý materiál a z hlediska stálosti povrchové úpravy dochází po čase k odlupování nalepené vrstvy fólie, a tak nejen ke znehodnocení optiky designu, ale i k odolnosti nábytku vůči běžnému opotřebení, a tím pádem k jeho znehodnocení. Zejména pak z hlediska kvality povrchu a hrany nábytku se jedná o nejméně trvanlivé řešení tzn. Nevhodné materiálové provedení pro nábytek dětských a studentských pokojů. Pro samotný fakt krátké životnosti můžeme zcela jasně říci, že toto materiálové provedení je zcela nešetrné nešetrné nejen vůči životnímu prostředí, ale i naší peněžence, neboť jak všichni dobře víme, nikdo z nás není tak bohatý, aby si kupoval levné věci. Z tohoto důvodu z foliované dřevotřískové desky či MDF desky nevyrábíme český značkový nábytek MONTERO.

Tloušťka materiálu použitých k výrobě dětských pokojů

Pro jasné a jednoduché zhodnocení kvality materiálu platí stará poučka – co je tenké, je laciné, a co stojí nic je také nic.

Za optimální tloušťku použitých materiálů z hlediska dětských pokojů lze považovat rozmezí 18 až 28 mm.

Důležité typy dětského nábytku, které by neměly v dětském pokoji snů chybět:

Skluzavky – s „bunkrovým“ prostorem na hraní nebo s policemi

Schody – s úložným prostorem

Rohové šatní skříně – ideální prostor pro „schovku“ dětí

Variabilní postele – různé druhy patrových postelí a středně vysokých postelí

Velké množství poliček různých tvarů

Možnost „obarvení“ nábytku – například barevnými částmi zásuvek, komod, skříní, psacích stolů

Hledisko bezpečnosti dětí a preference rodičů

Bezpečné úchytky – to znamená zapuštěné nebo provedení bez vlastních úchytek

Tvar dětského nábytku – jeho rozměry zejména tloušťka použitých materiálů a kvalita provedení hran, bezpečnost

Šíře sortimentu a systém úložných prostor a jeho rozmanitost

Kontinuita výroby respektive to, zda si mohu s odstupem času stále dokupovat jednotlivé prvky dětského nábytku

Úroveň poskytování služeb (doprava zdarma, vynošení, montáž, pozáruční servis)

Podpora zaměstnanosti v ČR tzn. český výrobek


Ukázka 3D grafického návrhu interiéru vybaveného nábytkem MONTERO:

DĚTSKÉ POKOJE 3D návrhy

DĚTSKÉ POKOJE 3D návrhy

DĚTSKÉ POKOJE 3D návrhy

Vyrábíme dětské pokoje z kvalitní eko dřevotřískové desky laminované
s vysoce odolnými ABS hranami.

Jedná se o nábytkové řady:

dětské pokoje FERDA

Nábytková řada FERDA zahrnuje širokou nabídku solitérních prvků tzn. skříní a komod, 3 výškové varianty postelí, možnost použití barevných čel zásuvek, zapuštěné úchytky pro větší bezpečnost dětí. Dětský nábytek FERDA je vyráběn v desénu bříza.


dětské pokoje Ferda

dětské pokoje Ferda

dětské pokoje Ferda

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

dětské pokoje PETR, PETRA

Nábytkové řady vyráběné v originálním desingu dětského pokoje s praktickým 3D využitím skříní a komod. Nábytek oživují modré a oranžové hrany. Součástí této řady je i mimo jiné i zajímavé řešení patrové postele s psacím stolem a skříní, originální rohová skříňka, bezpečné řešení bez vyčnívajících úchytek pro bezpečnost dětí. Dětský nábytek PETR a PETRA je vyráběn v desénu bříza.


dětské pokoje Petr, Petra

dětské pokoje Petr, Petra

dětské pokoje Petr, Petra

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

dětské pokoje DONALD

Předností nábytkové řady DONALD je široká škála patrových postelí včetně kombinací se skříněmi a zaoblená hlavová a nožní čela postelí, která jsou dodávána i v barevném provedení. Velmi oblíbená je u dětí i skluzavka s „bunkrem“ a schody s úložným prostorem. Dětský nábytek DONALD je vyráběn v desénu javor a buk.


dětské pokoje Donald

dětské pokoje Donald

dětské pokoje Donald

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

dětské pokoje BOLZANO

Nábytková řada BOLZANO se vyrábí v nadčasový rámečkovém designu. Široká nabídka regálů a skříní zaručuje vysokou variabilitu. Dětský nábytek BOLZANO je vyráběn v desénu bříza, buk, olše.


dětské pokoje Bolzano

dětské pokoje Bolzano

dětské pokoje Bolzano

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

dětské pokoje MIKI

Součástí nábytkové řady MIKI jsou tzv. rostoucí postele – možnost rozebrání patrové postele na dvě samostatná lůžka - a kombinace různých šířek postelí s patrovou postelí. Mezi oblíbené patří také díky skluzavce s policemi a schody s úložným prostorem. Dětský nábytek MIKI je vyráběn v desénu olše a olše, v kombinaci s čely zásuvek vanilkové barvy.


dětské pokoje Miki

dětské pokoje Miki

dětské pokoje Miki

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE
Vyrábíme smrkové dětské pokoje celomasivní a kombinované
tzn. vyráběné z masivu a dýhovaného materiálu přírodní dýhou.

Jedná se o nábytkové řady:

dětské pokoje ALPIK

Pro tuto nábytkovou řadu jsou charakteristické oblé tvary a silné tloušťky použitých materiálů. Nábytek ALPIK je vhodný pro vybavení nejen dětských a studentských pokojů, ale i domácích pracoven, obývacích pokojů a ložnic.


dětské pokoje Alpik

dětské pokoje Alpik

dětské pokoje Alpik

dětské pokoje PEDRO

Nábytková řada PEDRO zahrnuje širokou nabídku komod a skříní, výhodou jsou ukončovací policové rohové skříňky. Součástí nabídky jsou také patrové nebo vyvýšené postele. Dětské pokoje PEDRO jsou vyráběny v desénu smrk. Pro oživení interiéru je možné objednat barevná čela zásuvek v oranžové, modré nebo zelené barvě.


dětské pokoje Pedro

dětské pokoje Pedro

dětské pokoje Pedro

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

dětské pokoje NOVÝ KLASIK

Nábytkovou řadu NOVÝ KLASIK lze využít jak pro vybavení pokoje pro malé děti i studenty. Stavebnicová struktura umožňuje vytvořit praktický dětský či studentský pokoj, pracovnu či obývací pokoj. Součástí řady NOVÝ KLASIK je i originální vnitřní rohová skříňka.


dětské pokoje Nový klasik

dětské pokoje Nový klasik

dětské pokoje Nový klasik

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

dětské pokoje KALIMERO

Nábytková řada KALIMERO je vyráběna v čistě celomasivním provedení v konstrukčním pojetím „první republiky“. V nabídce jsou 3 výškové varianty postelí, tzv. rostoucí postele – možnost rozebrání patrové postele na dvě samostatná lůžka a kombinace různých šířek postelí s patrovou postelí, posuvné postele. Postele KALIMERO lze doplnit o skluzavku, u patrových je možný boční přístup na horní postel.


dětské pokoje Kalimero

dětské pokoje Kalimero

dětské pokoje Kalimero

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE

DĚTSKÉ POKOJE
Vyrábíme dětské pokoje z kvalitní eko dřevotřískové desky
dýhované přírodní dýhou.

Jedná se o nábytkové řady:

dětské pokoje PALERMO

Nábytková řada PALERMO nabízí kompletní řešení pro byt či dům. Nábytek s nadčasovým italským designem poslouží stejně dobře pro vybavení dětského či studentského pokoje, jako pro vybavení obývacího pokoje, pracovny či ložnice. Nábytek PALERMO se vyrábí v dezénu buk mořený na olši.


dětské pokoje Palermo

dětské pokoje Palermo

dětské pokoje Palermo

dětské pokoje PAŘÍŽ

Nábytek PAŘÍŽ je vyráběn v provedení americký ořech v kombinaci s bíle lakovanými plochami. Tento elegantní italský design působí nadčasově a je vhodný pro vybavení nejen studentských pokojů, ale domácích pracoven, obývacích pokojů, knihoven, ložnic i předsíní.


dětské pokoje Paříž

dětské pokoje Paříž

dětské pokoje Paříž

dětské pokoje VERONA

Tato sestava je zvlášť vhodná pro vybavení studentského pokoje a pro ty, kteří milují přehled a potřebují mít vše pod kontrolou. K tomu dobře poslouží široká nabídka regálů a skříní pro uspořádání věcí. Sestavu vhodně doplňují originální posuvné regály. Předností je masivní konstrukce resp. tloušťka použitého materiálu. Nábytková řada VERONA je vyráběna v dezénu olše a macore.


dětské pokoje Verona

dětské pokoje Verona

dětské pokoje VeronaPro dětské pokoje Vám můžeme doporučit mezi dětmi oblíbené skluzavky, které vyrábíme
1) k dětským postelím s masivu nábytkové řady resp. nábytku KALIMERO
2) k dětským postelím velmi oblíbeného nábytku DONALD, u kterého je součástí skluzavky tzv. bunkr tj. prostor pro oblíbené dětské „schovávačky“
3) k dětským postelím populárního nábytku MIKI nabízející velmi dlouhou a pohodlnou skluzavku pro děti
K posledním dvěma dětským skluzavkám, které mohou fungovat samostatně, i bez dětských postelí vyrábíme elegantní schody s úložnými prostory v každém schodu.

Zábrany zabraňující dětem pádu z postele se vyrábějí ke všem dětským postelím ve třech délkách tzn. od poloviční zábrany přes dvoutřetinové zábavy až po celé zábrany ke všem typům dětských postelí.

Nouzová lůžka či výsuvné úložné prostory jsou automatickou součástí dětských postelí všech nábytkových řad dětského a studentského nábytku.

Součástí výrobního sortimentu postelí českého značkového nábytku MONTERO je i široká nabídka patrových postelí z masivního smrku a z eko dřevotřískové desky laminované v desénu bříza, olše, buk a javor. Ucelenou nabídku patrových postelí vyrobených z masivního smrku nabízejí nábytkové řady Pedro a Kalimero, patrových postelí vyrobených z eko dřevotřískové desky laminované nábytkové řady Ferda, Petr a Petra, Donald, Miki. Patrové postele lze obecně rozdělit na: Středně vysoké patrové postele - např. dětská postel nábytku FERDA 12 a nábytku KALIMERO 2046 Vysoké patrové postele
které lze dále rozdělit na:
1) rozebíratelné a různě stavitelné jako jsou například dětské patrové postele z masivního smrku nábytkové řady KALIMERO a eko dřevotřískové desky laminovaná v desénu olše nábytkové řady MIKI
2) pevné dětské patrové postele jako jsou např. patrové postele z masivního smrku nábytkové řady Pedro a eko dřevotřískové desky laminované v desénu javor a buk nábytkové řady Donald a v desénu bříza nábytkové řady Ferdadětské pokoje - 95% SKLADEMKrálovství dětí Jak ideálně vytvořit dětský nebo studentský pokoj vypráví populární formou KNIHA KRÁLOVSTVÍ DĚTÍ
autorů Ing. Vladimíra Kubeše a Dr. Olgy Krumlovské.

Více informací - Království dětí

Dětské pokoje a studentské pokoje v barvách

Barvy výrazně ovlivňují lidskou psychiku, čím je člověk citlivější, tím více. Děti jsou podle průzkumů většinu svého času v bdělém stavu ponořeny do svých snů a představ. A ty jim můžeme značně ovlivňovat barvami, kterými budou děti obklopeny. Dětské pokojíčky jsou ideálním prostředkem, jak dítě nenásilně, a hlavně nenápadně stimulovat, ovlivňovat jeho chování i učení. Převaha barvy žluté bude ve studentském pokoji podporovat paměť dítěte, zatímco fialová dítě bude více uvádět do jeho říše snů a představ, bude v něm podporovat fantazii. Více šedé barvy ve studentském pokoji dítě zklidní a navodí v něm pokoru a smysl pro zodpovědnost. Podobně tak barva modrá dokáže zapůsobit v dětském pokojíčku zklidňujícím dojmem na děti přehnaně neposedné až hyperaktivní, zatímco barva červená – zejména pak doplňky dětského pokojíčku – povzbudí v apatickém či melancholickém dítěti energii a chuť prosadit se. Dětské pokoje obecně by měly být pestré a veselé, dětské postele by pak měly svým povlečením esteticky doplňovat prostředí. Do dětské postele je ideální povlečení barev pastelových s jemnými optimistickými motivy. Dětské posteli by měla vždy vévodit taková hračka, ke které má dítě nejkladnější vztah. Dobré by bylo dítěti takovou hračku vyrobit sami, dítě dobře vnímá, že je speciálně pro něj a vytvoří si k ní citový vztah. Během spánku se pak cítí bezpečněji a spí klidněji.


FULL  SERVIS  MONTERO :

3D grafické návrhy ZDARMA
rychlé dodání zboží, 95% SKLADEM
doprava ZDARMA
vynošení ZDARMA
montáž ZDARMA
likvidace obalů ZDARMA
likvidace staré matrace ZDARMA
likvidace staré sedací soupravy ZDARMA

logo Montero

KONTAKTY,  INFORMACE :

PRAHA PRŮHONICE - ČESTLICE
firemní prodejna
roh ulic Obchodní a V Oblouku 266, obchodní zóna Průhonice - Čestlice naproti Aquaparku
tel: +420 777 745 204
e-mail: pruhonice@intermont-nabytek.cz

VÝROBNÍ ZÁVOD KRUCEMBURK
firemní prodejna
Mikuláše Střely 191, 582 66 Krucemburk
tel.: +420 777 745 238
e-mail: navrhy@intermont-nabytek.cz